Prodavač/prodavačica  HZZ OGLAS

Rok prijave:
28.03.2023.

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
osobni dolazak: OPTUJSKA 70, VARAŽDIN
najava na telefon: 042 330661
Ostale informacije:
Opis poslova: prodaja robe u samoposluživanju, punjenje polica robom, praćenje rokova robe, održavanje čistoće polica i radnog prostora.
Uvjeti: - prodavač/ica ili osoba bez obzira na razinu i smjer obrazovanja te radno iskustvo
Rad se odvija u dvije smjene (od 7 do 14 sati te od 14 do 21 sat), uz rad nedjeljom (svaka treća nedjelja je radna uz nadoknadu kroz slobodan dan).
Mogućnost stalnog zaposlenja.
Način prijave – molimo zainteresirane osobe da dolazak na razgovor najave telefonski na broj 042 330661. Na razgovor je potrebno ponijeti životopis.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
126850679
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje