Prodavač / Prodavačica

Mjesto rada:
Zagreb (Arena)
Rok prijave:
17.03.2019.

Naš tim neprestano raste te Vas pozivamo da nam se pridružite u zajedničkom doprinosu za uspjeh kompanije. Tražimo osobu za radno mjesto:

PRODAVAČ / PRODAVAČICA

Lokacija: Zagreb (Arena)

OPIS POSLA:
  • Prodaja obuće i torbi
  • Rad, savjetovanje te briga o zadovoljstvu kupaca
  • Rad na blagajni, financijski poslovi, priprema prodajne dokumentacije
  • Uređivanje vizualnog identiteta prodajnog prostora
  • Organizacija i kontrola robe
  • Odgovornost za postizanje prodajnih rezultata
UVJETI:
  • SSS trgovačkog ili ekonomskog usmjerenja
  • Poželjno radno iskustvo u prodaji
  • Komunikativnost, ljubaznost, marljivost i sklonost timskom radu
  • Dobre organizacijske i prodajne vještine

ŠTO NUDIMO?

Poslovni i osobni razvoj, ugodno radno okruženje, redovita primanja, puno I skraćeno radno vrijeme (40h i 30h), mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme te mogućnost napredovanja.

Ukoliko smo Vas zainteresirali za ovo radno mjesto, pošaljite svoj životopis putem Brze prijave najkasnije do 17.03.2019.

Imate smisao za modu, iskustva u prodaji modnih artikala, odličnih ste prodajnih vještina i super se snalazite kada treba dati savjet?

Volite svakodnevne kontakte s ljudima te uživate u novim izazovima i iskustvima?

Volite raditi u timu, odgovorni te, samoinicijativni i spremni ste zavrnuti rukave?

ONDA JE OVA POZICIJA BAŠ ZA VAS!