Prodavač (m/ž)  HZZ OGLAS

LPP CROATIA d.o.o. za usluge
Mjesto rada:
Sesvete
Rok prijave:
04.06.2023.

Mjesto rada:
SESVETE
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
e-mailom: [email protected]
putem linka: https://lpp-croatia-doo.talentlyft.com/o/wto/apply
Ostale informacije:
LPP S.A. (Reserved, Cropp, Sinsay, House i Mohito) kompanija jedna je od najbrže rastućih modnih lanaca na svijetu. Trenutno smo prisutni u 40 zemalja diljem Europe, Afrike i Azije sa više od 1,800 trgovina i više od 24,000 zaposlenih.
Pratiš modu, strastven/a si, voliš dinamično okruženje i timski rad? Pridruži nam se i postani član našeg tima! BUDUĆIM ZAPOSLENICIMA NUDIMO: stabilno radno mjesto u dinamičnoj kompaniji u ekspanziji
prilika za napredovanjem na višu poziciju i stvaranje karijere
naknada za prijevoz i topli obrok
atraktivna primanja s bonusima
fleksibilno radno vrijeme
potičemo bavljenje sportskim aktivnostima - Besplatna Multisport kartica
dodatne pogodnosti na kupnju
obiteljski dan i dodatni dani godišnjeg odmora
OPIS POSLA: rad na blagajni i pružanje usluge kupcu
održavanje urednosti prodajnog i skladišnog prostora
preuzimanje, pravilno slaganje artikala i izlaganje robe
OD KANDIDATA OČEKUJEMO: minimalno SSS
odgovornost i pozitivan pristup radu
sposobnost za timski rad
spremnost za smjenski rad i rad vikendom
Prijave bez životopisa i zamolbe neće biti razmotrene.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
132873095
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje