Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
10.07.2022.
Plaća:
od 796 € do 929 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Trgovina Pegasus - prodaja kupaonskog namještaja, keramičkih pločica, umivaonika, tuš kabina i ostalih proizvoda

Opis posla:
- prezentacija i prodaja proizvoda iz našeg asortimana kupcima u maloprodaji i prema postavljenim pravilima, uputama i uvjetima
- priprema ponuda i radnih naloga
- odgovornost za ostvarenje prodajnih ciljeva
- kvalitetna komunikacija i izgradnja partnerskog odnosa s kupcima u svim fazama realizacije posla
- rad u trgovini
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- dodatnu naknadu za prijevoz
- dodatnu naknadu za prehranu
- isplatu dodatnog bonusa po ostvarenoj prodaji
- vrsta zaposlenja: 1 godina na određeno vrijeme zatim stalni ugovor
- probni rok prva 3 mjeseca
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

O zaposleniku

Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina