Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Skradin
Rok prijave:
03.04.2020.

Mlinar d.o.o. već je niz godina vodeća kompanija u pekarskoj industriji u Hrvatskoj. Mlinarov profesionalan i ambiciozan tim nastavlja širiti i unapređivati poslovanje uz kontinuirano investiranje u tehnologiju i proizvodne kapacitete te u vrhunski uređenu mrežu prodajnih mjesta. Želite li biti dio toga tima i doprinijeti uspješnom razvoju Mlinara Vašom predanošću, znanjem i iskustvom?

Radi daljnjeg širenja i unapređivanja poslovanja želimo proširiti postojeći tim osobom na poziciji:

[Mjesto rada: Skradin]

Opis posla:

  • svakodnevna komunikacija s kupcima i posluživanje kupaca
  • informiranje kupaca o proizvodima
  • rad na blagajni
  • briga o izloženosti i prezentaciji proizvoda
  • priprema, slaganje i izlaganje proizvoda
  • čišćenje i uređivanje prodavaonice i okolnog prostora

Uvjeti:

  • SSS
  • iskustvo rada u maloprodaji minimalno 6 mjeseci
  • izražene komunikacijske i prodajne vještine
  • ljubaznost i srdačnost u komunikaciji s kupcima
  • marljiv, savjestan i odgovoran pristup radu i radnim zadacima

Što nudimo:

  • poticajno radno okruženje
  • mjesečne nagrade za rezultate rada
  • božićnica, uskrsnica, dar za dijete, jubilarne nagrade
  • osigurana radna odjeća i obuća
  • deterdžent za održavanje radne odjeće
  • naknada za prijevoz (gradski i međugradski)
  • isplata dodataka na plaću (rad noću, nedjeljom, blagdanom i sl.)
  • novčana pomoć u slučaju dugotrajnog bolovanja

Zainteresirane kandidate, koji ispunjavaju navedene uvjete, pozivamo da svoje životopise dostave putem linka za prijavu do 03.04.2020.