Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
29.03.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo prodavačice (m/ž) za rad u Trgovini Maxi Nova u
Zagrebu (Importanne Centar)

OPIS POSLA:
- komunikacija s kupcima (Smart Service)
- aktivna prodaja
- rad na blagajni
- označavanje i slaganje robe
- briga o dekorativnom uređenju poslovnog prostora
- održavanje čistoće poslovnog i pomoćnog prostora
- ostali poslovi sukladno potrebama organizacije rada
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- osnovno poznavanje rada na računalu, POS aparatu
- izražene komunikacijske sposobnosti
- fleksibilnost i spremnost na učenje
- sklonost timskom radu
- visoka razina ljubaznosti i strpljenja
- odgovornost i okretnost

ŠTO NUDIMO:
- ugovor o radu na neodređeno
- puno radno vrijeme, rad u smjenama (8 sati dnevno)
- svaka druga subota slobodna,
- nedjeljom i blagdanima ne radimo
- redovita primanja u iznosu od 3.500,00 kn
- stjecanje znanja i iskustva u aktivnom, sigurnom i dinamičnom okruženju
- ugodnu radnu atmosferu

Zamolbu i životopis sa fotografijom možete poslati putem Brze prijave.

Za više informacija nazvati +385 91 11 34 457 (Viber, WhatsApp).
Poznavanje rada na računalu:
osnovno