Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Dubrovnik
Rok prijave:
29.06.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Rodea d.o.o. je maloprodajni lanac ženske i muške kvalitetne i moderne obuće.
U svojoj ponudi imamo vrhunske brendove (Ara, Grisport, Reiker, Stefano, Maja, Paar…) koji su prepoznatljivi prvenstveno po udobnosti, kvaliteti i eleganciji. Naša najveća snaga su iskusno i profesionalno prodajno osoblje koje je usmjereno na kupca, te kupcu uvijek stoji na raspolaganju. Naš cilj je da budemo vaše mjesto udobnog i ugodnog koračanja.

Opis posla:
Tražimo djelatnika (m/ž) za rad u prekrasnom novootvorenom dućanu obuće u Dubrovniku (RK Minčeta).
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- odgovoran poslodavac
- ugodno i dinamično radno okruženje
- fiksni dio primanja uz motivirajući sustav nagrađivanja u skladu sa ostvarenim rezultatima
- ugovor na određeno uz mogućnost stalnog zaposlenja
- plaćeni putni troškovi
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- odgovoran djelatnik zaljubljen u prodaju
- sustavan pristup poslu i zadacima
- samoinicijativnost i dinamičnost
- razvijene komunikacijske vještine
- sklonost timskom radu
- stručna sprema: KV, Srednja stručna sprema

Molimo prijavite se putem e-maila: [email protected] ili putem donje Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola