Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb - Jankomir
Rok prijave:
28.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
METRO Cash & Carry Hrvatska kao dio METRO Grupe, jedan je od najuspješnijih veleprodajnih lanaca u svijetu, prisutan u 25 zemalja Europe i Azije, s više od 749 veleprodajnih centara i više od 112.000 zaposlenih.

U Hrvatskoj je prisutan od 2001. godine sa dosad otvorenih 9 veleprodajnih centara, u Zagrebu, Rijeci, Zadru, Splitu, Osijeku, Varaždinu, Puli i Poreču te značajnom ulogom na tržištu.

Želite li svoju karijeru razvijati u dinamičnom okruženju, pozivamo Vas da nam se pridružite na radnom mjestu:

Prodavač (m/ž) – Jankomir
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Vaši zadaci i odgovornosti su:
Zaprimanje i skladištenje zaprimljenih artikala
Izlaganje i prezentacija artikala
Prepakiravanje/označavanje robe
Komunikacija s kupcima
Održavanje čistoće i urednosti radnog mjesta
Ostali zadaci po nalogu pretpostavljenih

Od Vas očekujemo slijedeća znanja, iskustvo i vještine:
Minimalno SSS
Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Poželjno položen ispit za vozača viličara
Odgovornost prema poslu i usmjerenost na zadovoljstvo kupca
Ažurnost, organiziranost, fleksibilnost u radu
Timski rad, komunikativnost

Za METRO nam trebaju posebne osobe!

Netko s ambicijom, kreativnošću, proaktivnošću i iskrenom željom za izvrsnošću i napredovanjem.

Možete li Vi biti METRO?

Pošaljite svoje molbe do 05.07.2017. putem Brze prijave ili poštom na:
You & METRO

METRO Cash & Carry d.o.o.,
Ljudski resursi
Jankomir 31
HR – 10 090 Jankomir

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biti će kontaktirani.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola