Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.06.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
PAN-PEK d.o.o. vodeće je poduzeće u proizvodnji pekarskih i slastičarskih proizvoda. Višegodišnje iskustvo, ustrajnost na kvaliteti proizvoda uz umijeća naših stručnjaka, omogućilo je Pan-peku vodeću poziciju na tržištu.

PAN-PEK nudi tržištu vrlo široku paletu proizvoda - od osnovnih do specijalnih vrsta kruha i peciva, svježih i pakiranih kolača i torti, pa do proizvoda po narudžbi. Tržište i tržišno usmjerenje, sa ciljem prepoznavanja i zadovoljenja potreba naših kupaca, glavna je nit vodilja poduzeća PAN-PEK, a to potvrđuju i IFS certifikatom.

Svoje proizvode PAN-PEK prodaje u pedesetak vlastitih specijaliziranih prodavaonica. Dnevno opskrbljujemo sve važnije trgovačke lance, dvjestotinjak srednjih i malih trgovačkih poduzeća, škole, bolnice, dječje vrtiće, domove umirovljenika, i još puno pojedinačnih kupaca.

PRODAVAČ (m/ž)

Opis posla:
- izlaganje asortimana u vitrinama i policama
- prodaja, pečenje i priprema proizvoda
- ljubazno i kulturno ophođenje prema kupcima
- održavanje čistoće trgovine i prostora ispred trgovine
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS/KV trgovačkog smjera ili višegodišnje radno iskustvo
- odgovoran pristup poslu
- spremnost na timski rad.

Što nudimo:
- zanimljiv i dinamičan posao
- edukaciju i razvoj vještina
- profesionalnu radnu okolinu.

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili na e-mail: [email protected] do 23.06.2017.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola