Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
26.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Okaïdi je francuski zaštitni znak odjeće i modnih
dodataka za djecu od 0-14 godina.

Vizija Okaïdi trgovine je osluškivati i predlagati
suvremene, kreativne i inovativne ideje, biti pristupačan svima i ponuditi najbolje od marke po
najboljoj cijeni.

Pored raznovrsne ponude odjeće i modnih dodataka,
kupci u trgovinama Okaïdi uživaju u posebnim
ponudama i iznenađenjima.

Za trgovinu Okaïdi City Center One Jankomir tražimo
Prodavača m/ž.

Biti ćete zaduženi za prodaju, slaganje trgovine,
zadovoljstvo i vjernost naših kupaca.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
- IV. stupanj stručne spreme
- znanje rada na računalu

Voljeli bi na ponuđenom radnom mjestu zaposliti
osobu koja je uredna, samoincijativna, pripremljena za
timski rad, kreativna, komunikativna, odgovorna i
srdačna u komunikaciji.

Kandidat će biti zaposlen s nepunim radnim
vremenom s mogućnošću povećanja broja sati.
Prednost imaju kandidati sa iskustvom na sličnim
pozicijama.

Nudimo vam:
- kreativni rad
- nove izazove
- ugodno radno okruženje
- edukaciju

Zaposlit ćemo vas na određeno vrijeme (30Sati/tjedan) s mogućnošću produljenja radnog odnosa na neodređeno vrijeme.

Svoju zamolbu za posao i životopis pošaljite putem Brze prijave.