Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.01.2017.
Plaća:
od 398 € do 664 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Organiziraj mi D.o.o
Zagreb
Tobacco Shop

Prodavač (m/ž) - Prijava
Mjesto rada: Zagreb, Draskoviceva 3

Opis poslova:
• Zaprima, prodaje i naručuje robu sukladno važećim procedurama, te pruža sve aktualne usluge u ponudi prodajnog mjesta
• Izlaže robu i oglašava usluge te provodi marketinške aktivnosti na prodajnom mjestu sukladno dobivenim uputama
• Svoje poslove obavlja u skladu sa zakonskim i drugim internim procedure poslodavca
• Brine se i održava čistoću prodajnog mjesta
Uvjeti:
• Prednost iskustvo rada u prodaji
• Poželjno poznavanje rada na PC blagajnama
• Dobre komunikacijske vještine
• Rad na duzi period
Mjesto rada:
Kontaktirat ćemo kandidate koji uđu u uži izbor.

Vaše ponude sa životopisima očekujemo najkasnije do 15. 01. 2017.
na adresu:[email protected]
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
osnovno