Prodavač/ica  HZZ OGLAS

Šibenik
Rok prijave:
30.04.2023.

Mjesto rada:
ŠIBENIK, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
10
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
e-mailom: [email protected]
putem linka: https://www.konzum.hr/poslovi/prodavac-blagajnik
Ostale informacije:
Opis posla: izlaganje robe te briga o rokovima, cjenovnom označavanju i popunjenosti odjela
pružanje izvrsne usluge našim kupcima na svježim odjelima i blagajni
kontrola kvalitete i svježine proizvoda prema zadanim uputama
održavanje čistoće i higijene radnog i prodajnog prostora te radne opreme
Od tebe očekujemo: SSS/KV/VKV
usmjerenost na kupce i kvalitetu pružene usluge
ljubaznost u komunikaciji i odnosu prema kupcima i kolegama, urednost, odgovornost i spremnost na timski rad
prednost: radno iskustvo na sličnim poslovima i poznavanje rada na PC blagajni
Nudimo ti: rad u prijateljskim, dobro uigranim timovima
priliku za stalno zaposlenje i napredovanje
redovita primanja, plaćene troškove prijevoza i sve dodatke za rad nedjeljom blagdanom te eventualni prekovremeni rad
Naknada za topli obrok
Popust za zaposlenike
Jubilarne nagrade
Dodatno zdravstveno osiguranje
Božićnica, Uskrsnica, Regres, Dar za dijete
Božićni poklon paket za djecu
Jednokratna potpora za novorođenče
Slobodan dan za roditelja prvašića na prvi dan škole
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
131757947
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje