Prodavač / Gastro prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb i Samobor
Rok prijave:
02.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
EVERY SATISFIED CUSTOMER FUELS OUR BUSINESS

MOL Grupa je vodeća integrirana kompanija u međunarodnom poslovanju s naftom i plinom, s gotovo 30000 zaposlenika i mrežom od preko 1700 benzinskih postaja u 12 zemalja srednje i jugoistočne Europe objedinjenih u 8 različitih brendova. Svi mi zajedno doprinosimo uspjehu naše kompanije koja kontinuirano raste na način da stalno istražujemo nove načine za unapređenje zadovoljstva naših kupaca.

Tifon d.o.o. (članica MOL Grupe) traži novog člana tima za sljedeće radno mjesto:

- više izvršitelja
- vrsta rada: rad na određeno vrijeme

Mjesto rada: GRAD ZAGREB I SAMOBOR

Glavne odgovornosti i zadaci:
• prodaja naftnih derivata i ostale robe i
iz asortimana benzinske postaje sudjelovanje kod preuzimanja robe, kontrola ispravnosti zaprimljene robe kako u pogledu količine, tako i u pogledu kvalitete, skladištenje robe odnosno slaganje iste na police
• kontrola rokova trajanja proizvoda te pravovremeno obavještavanje neposrednog rukovoditelja o artiklima kojima uskoro istječe rok trajanja
• materijalna i financijska odgovornost u području povjerene im imovine (roba, novac), kao i eventualno utvrđene inventurne razlike
• briga oko održavanja čistoće i higijenskih uvjeta na cijeloj benzinskoj postaji, uključujući sanitarni čvor i okoliš benzinske postaje
• briga o zadovoljstvu kupaca i omogućavanje minimalnog broja pritužbi na rad BP
• svi ostali poslovi po nalogu nadređenog rukovoditelja
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• najmanje SSS, poželjno trgovačkog ili ekonomskog smjera
• prednost iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• komunikacijske vještine, sklonost timskom radu
• hrvatski jezik
• poznavanje MS Office alata

Kako se prijaviti:
Ukoliko ste zainteresirani za gore navedeni posao, molimo Vas pošaljite Vašu zamolbu i životopis na slijedeću e-mail
adresu: [email protected]
Rok za prijavu: 02.07.2017.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro