Prodavač - blagajnik u sezoni (m/ž)

Mjesto rada:
više lokacija
Rok prijave:
20.07.2023.

Banjole, Baška, Biograd na Moru, Bol, Brač, Borik, Brodarica, Brtonigla, Buje, Buzet, Cres, Crikvenica, Čabar, Delnice, Dramalj, Drašnice, Dubrovnik, Fažana, Funtana, Gerovo, Gradac, Grohote, Hvar, Ičići, Ika, Imotski, Jadranovo, Jelsa, Kaštela, Klenovica, Kolan, Korčula, Krk, Kukljica, Kukuljanovo, Labin, Lopar, Lovran, Makarska, Mali Lošinj, Malinska, Manjadvorci, Marčana, Matulji, Medulin, Medveja, Metković, Milna, Mošćenička Draga, Mrkopalj, Murter, Nin, Novalja, Novigrad, Novi Vinodolski, Omiš, Omišalj, Opatija, Pag, Pavićini, Pazin, Peroj, Peruški, Petrčane, Poreč, Postira, Preko, Prezid, Primošten, Privlaka, Pula, Rab, Rakalj, Rijeka, Rogoznica, Rovinj, Rubeši, Savudrija, Selce, Senj, Sinj, Skradin, Solin, Split, Sućuraj, Supetar, Supetarska Draga, Sutivan, Sv. Filip i Jakov, Šibenik, Tribunj, Trogir, Tršće, Tučepi, Ugljan, Umag, Vir, Vis, Viškovo, Vodice, Vodice - Srima, Vodnjan, Vrboska, Vrsar, Zaostrog, Zaton

Opis radnog mjesta:

  • izlaganje robe te briga o rokovima, cjenovnom označavanju i popunjenosti odjela
  • pružanje izvrsne usluge našim kupcima na svježim odjelima i blagajni
  • kontrola kvalitete i svježine proizvoda prema zadanim uputama
  • održavanje čistoće i higijene radnog i prodajnog prostora te radne opreme

Od tebe očekujemo:

  • SSS/KV/VKV
  • usmjerenost na kupce i kvalitetu pružene usluge
  • ljubaznost u komunikaciji i odnosu prema kupcima i kolegama, urednost, odgovornost i spremnost na timski rad
  • prednost: radno iskustvo na sličnim poslovima i poznavanje rada na PC blagajni, poznavanje barem jednog stranog jezika

Nudimo ti:

  • rad u prijateljskim, dobro uigranim timovima
  • uz redovita primanja, stimulaciju za rad u sezoni, stimulaciju za produktivnost te naknadu za preseljenje
  • dodatke za rad nedjeljom i blagdanom te eventualni prekovremeni rad
  • plaćen dolazak u mjesto rada na početku sezone te povratak kući na kraju sezone
  • plaćene troškove prijevoza u mjestu rada
  • osiguravamo smještaj onima koji nemaju vlastiti
  • ugovor o radu za vrijeme trajanja sezone (od 5. do 9. mjeseca) uz priliku za stalno zaposlenje i napredovanje
  • svi Konzumovi zaposlenici godišnje ostvaruju pravo na božićnicu, uskrsnicu, regres, dar za djecu, privatno zdravstveno osiguranje i još mnoge druge pogodnosti