Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 31.10.2021. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Prodajno stručni/a savjetnik/ica - enolog/inja  HZZ OGLAS

- dana do isteka
KOKOT ENO društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Jastrebarsko
Rok prijave:
31.10.2021.

Mjesto rada:
JASTREBARSKO, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
e-mailom: kokoteno@kokoteno.hr
Ostale informacije:
Opis posla : - prezentacija i prodaja proizvoda i usluga telefonskim putem i obilaskom potencijalnih stranaka - osmišljavanje, razvoj i provedba prodajnih aktivnosti - pronalaženje novih klijenata (kupaca) - širenje baze potencijalnih klijenata (kupaca) - aktivno praćenje tržišta i trendova te uočavanje potencijalnih tržišnih prilika - planiranje i provedba prodajnih planova te sudjelovanje u kreiranju prodajnih ciljeva - redovno izvještavanje o ostvarenim prodajnim aktivnostima - povremena putovanja na sastanke, konferencije i sl. - komunikacija s dobavljačima - rad u maloprodaji Aktivno znanje engleskog jezika (poznavanje još jednog stranog jezika (Talijanski) je dodatni bonus kod izbora kandidata za zapošljavanje) Vozački ispit: Kategorija B Kontakt s poslodavcem - zainteresirani se poslodavcu trebaju javiti sa svojim kontakt podacima na e-mail: kokoteno@kokoteno.hr
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
117695328
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2021, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.