Prodajno komercijalni predstavnik / Prodajni inženjer (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
15.03.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Deltron d.o.o. osnovana je 1995. godine, a danas je jedan od lidera u poslovima inženjeringa, graditeljstva, prodaje, montaže i održavanja klimatizacijske i ventilacijske opreme u Republici Hrvatskoj te Bosni i Hercegovini.

Već dugi niz godina Deltron je sinonim za uspješnu distribuciju vrhunskih svjetskih proizvođača klimatizacijske opreme MITSUBISHI ELECTRIC, GREE, AZURI, THERMOSCREENS, CLIMAVENETA, OLIMPIA i SPLENDID.

Dobitnik smo priznanja "Zlatna Bilanca 2017." za najuspješnijeg poduzetnika u 2016. godini u djelatnosti građevinarstva izdanog od strane Financijske Agencije.

Najveći doprinos našem uspjehu daje više od 90 stručnih i motiviranih djealtnika, prvoklasna kvaliteta proizvoda koje zastupamo, te usluga koju pružamo našim poslovnim partnerima i kupcima.

Cijenimo organiziranost, pravednost, učinkovitost i dinamiku te želimo osobe koje dijele naše vrijednosti. Puno tražimo, ali puno i dajemo. Idealan smo partner zaposlenicima koji se ne boje posla i izazova.

Zbog konstantnog razvoja i širenja na tržištu želimo dodatno osnažiti naš poslovni tim. U mogućnosti smo Vam ponuditi redovna primanja i mogućnost razvoja u izrazito mladom, zdravom i profesionalnom okruženju.

Deltron može postati i Vaše mjesto razvoja i napretka!

Pozivamo Vas da nam se pridružite na sljedećem radnom mjestu:

PRODAJNO KOMERCIJALNI PREDSTAVNIK / PRODAJNI INŽENJER (m/ž)

Mjesto rada: Split
Broj traženih kandidata: 1
Rad se zasniva na: neodređeno radno vrijeme

OPIS POSLA I ZADUŽENJA:

• širenje prodajne mreže, otvaranje novih prodajnih mjesta i pozicioniranje naših proizvoda na tržištu klimatizacijske opreme
• izrada, praćenje i realizacija planova prodaje klimatizacijske opreme te ostvarenje uspješnih prodajnih rezultata
• dogovaranje uvjeta s partnerima
• operativna provedba prodajnih aktivnosti
• organizacija i aktivno sudjelovanje u provedbi i nadzoru promocijskih aktivnosti
• praćenje realizacije te provedba aktivnosti s ciljem povećanja uspješnosti poslovanja
• praćenje tržišnih trendova s ciljem pravovremene prilagodbe tržišnim uvjetima
• koordinacija aktivnosti s ostalim funkcijama u cijeloj grupaciji Deltron, s ciljem postizanja maksimalne učinkovitosti i održavanja sustava vrijednosti Deltrona
Posebne pogodnosti:
ŠTO NUDIMO:

DINAMIČNO I UGODNO RADNO OKRUŽENJE:

Kod nas se uvijek nešto događa i stalno smo u pokretu. Timski duh je vidljiv svakodnevno – razmjenom ideja, metoda rada i znanja razvijamo poslovanje tvrtke, ali i naše zaposlenike. Prati nas neprestani rast broja zaposlenika i svaki naš novi član ima priliku svojim jedinstvenim doprinosom sudjelovati u daljnjem razvoju Deltrona.

FLEKSIBILNO RADNO VRIJEME:
Najvažnija nam je kvaliteta i točnost odrađenog posla, prilagodi radno vrijeme svom ritmu.

STIMULATIVNA PRIMANJA I STALNO PRAĆENJE REZULTATA RADA:
U Deltronu će tvoj angažman biti prepoznat i adekvatno nagrađen.

KONTINUIRANO ULAGANJE U RAZVOJ ZAPOSLENIKA:
Prilike za profesionalni rast i razvoj su u Deltronu uistinu brojne i raznolike – bilo da se radi o stručnom certificiranju, učenju novih tehnologija, specijalizaciji, prisustvovanju konferencijama, pohađanju tečajeva i seminara ili internom obrazovanju – kontinuirano ulažemo u naše zaposlenike.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
IDEALNI KANDIDAT/KANDIDATKINJA ZA OVU POZICIJU:
• SSS, VSS ili VŠS – ekonomskog ili tehničkog smjera
• poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• posjeduje izražene organizacijske sposobnosti, sistematičnost u radu i vještine vođenja
• iskusan je u upravljanju radom suradnika i njihovom motiviranju
• kooperativan je i sklon radu u timu
• aktivno se koristi engleskim jezikom u govoru i pismu.
• posjeduje napredno znanje rada na računalu
• ima vozačku dozvolu B kategorije

OSOBE U NAŠEM TIMU POKAZUJU:
• sklonost pomaganju kolegama i timskom radu
• analitičnost i proaktivnost
• pedantnost, objektivnost i pouzdanost u obavljanju zadataka

Ukoliko ste komunikativni, usmjereni timskom radu i želite se pridružiti našem timu pozivamo Vas da nam dostavite svoj CV i motivacijsko pismo zaključno sa 28.02.2020. godine na e-mail: [email protected] s OBVEZNOM NAZNAKOM RADNOG MJESTA ZA KOJI SE PRIJAVLJUJETE: PRODAJNO KOMERCIJALNI PREDSTAVNIK / PRODAJNI INŽENJER (m/ž)
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno