Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 02.02.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Prodajnik predstavnik dentalnih proizvoda (m/ž)

Opis posla:
  • vođenje brige o postojećim kupcima
  • širenje poslovne mreže
  • razvijanje i provođenje poslovne strategije
  • terenski posao, baza ured u Zagrebu
  • komunikacija s ordinacijama dentalne medicine i zubotehničkim laboratorijima (B2B)
Uvjeti:
  • visok stupanj samostalnosti
  • ambicija za učenjem i radom
  • prilagodljivost različitim sredinama, izazita komunikativnost
  • iskustvo u pregovaranju i prodaji
  • vozačka dozvola B kategorije
  • znanje engleskog ili njemačkog jezika
  • poznavanje MS Office
  • SSS/VSS, prednost – zanimanja vezana uz stomatologiju
Što nudimo:
  • rad u ambicioznoj i aktivnoj sredini
  • edukaciju
  • službeni mobitel, iPad, prijenosno računalo, službeno vozilo
  • fiksna plaća + provizija

Molimo prijavite se putem linka za Brzu prijavu do 02.02.2017.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare