Prodajni zastupnik za prodaju SOHO korisnicima (m/ž)

Mjesto rada:
Osijek, Split, Rijeka
Rok prijave:
25.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Manpower za Klijenta, jednu od vodećih telekomunikacijskih tvrtki traži kandidate:

OT - Optima Telekom d.d. jedan je od vodećih telekomunikacijskih operatora na hrvatskom tržištu. Po osnivanju 2004. godine te ostvarenju prvog komercijalnog poziva u vlastitoj mreži 2005., OT je iskoristio mogućnosti liberaliziranog telekomunikacijskog tržišta i u kratkom roku postao predvodnikom promjene. U povijest je ušao kao tvrtka koja je svim građanima i organizacijama u Hrvatskoj po prvi put pružila mogućnost odabira telekomunikacijskog operatora te napredna komunikacijska rješenja po povoljnim uvjetima. Naša je misija biti blizu korisnika, razumjeti njihove želje i potrebe te uvažavati njihove prijedloge i primjedbe.
Naša je snaga u gotovo 330 visokomotiviranih djelatnika od kojih su mnogi rasli s nama i u Optimi izgradili uspješne karijere.

Optima Telekom posebnu pažnju posvećuje kvaliteti i zadovoljstvu zaposlenika i na tome zasniva svoju poslovnu kulturu. Zato smo izrazito usredotočeni na razvoj i kontinuiranu brigu za ljudske potencijale. Cijenimo visoke etičke standarde koje primjenjujemo u pozitivnom radnom okruženju te tražimo pouzdane, visokomotivirane i odgovorne osobe koje će podržati Optimin daljnji rast i proboj na tržištu.
Ukoliko posjedujete navedene osobine, otvoreni ste za nove ideje, pokreće Vas atmosfera brzog tempa i izravne komunikacije prijavite se za poziciju:

- Osijek, Split, Rijeka -

Opis posla:
- Kontaktira, dogovara i ugovara prodaju usluga poslovnim SOHO korisnicima
- Evidentira potpisane ugovore prema utvrđenim procesima
- Osigurava istinito informiranje korisnika o postojećim uslugama
- Sustavne obrade tržišta – direktan pristup korisnicima;
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Nudimo Vam:
- Sigurna i redovita primanja
- Najbolje bonuse na tržištu
- Redovitu edukaciju i usavršavanje
- Mogućnost napredovanja unutar tvrtke

Uvjete:
- Ima najmanje SSS
- Poznaje rad u MS Office paketu
- Poznaje rad na računalu
- Poželjno radno iskustvo na sličnim ili istim poslovima

Ako mislite da ste prava osoba za ovu poziciju prijavite se putem Brze pšrijave do 25.10.2016.

Hvala!
Samo odabrani kandidati biti će kontaktirani.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Iblerov trg 9, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro