Prodajni savjetnik u autoindustriji (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.06.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
MANPOWER za klijenta, jednu od vodećih tvrtki u autoindustriji, traži više energičnih i pozitivnih pojedinaca, koji znaju što je profesionalan odnos prema kupcima i usmjereni su na ostvarivanje zadanih rezultata.
Pružite sebi priliku postati dio rastućeg tima tvrtke kao

- Zagreb
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Opći uvjeti:
- prodaja novih i rabljenih automobila
- kompletna briga i servisiranje potencijalnih i postojećih klijenata
- izrada kalkulacija, kupoprodajnih ugovora i drugih komercijalnih dokumenata
- odlazak na testne vožnje
- priprema vozila za isporuku
- postizanje mjesečnih zadanih rezultata

Ključne kvalifikacije:
- visoko razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine
- interes za vozila i autoindustriju
- izrazite prodajne sposobnosti i vještina pregovaranja
- obavezno posjedovanje vozačke dozvole - B kategorija -
- dobro poznavanje MS Office paketa
- osnovno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Što tvrtka nudi:
- iznimno motivirajući varijabilni dio plaće i mogućnost iznadprosječne zarade
- besplatnu i kvalitetnu edukaciju
- mogućnost napredovanja
- odlično radno i motivirajuće okruženje

Ukoliko vjerujete da ste upravo vi prava osoba za ovu poziciju, iskažite vaš interes prijavom i slanjem životopisa putem linka najkasnije do 21. 06. 2017.
Osobno će biti kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565 700; ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro