Prodajni predstavnik za elektromaterijal (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Manpower za klijenta, jednu od vodećih tvrtki u Njemačkoj, traži kandidata za poziciju:

Prodajne predstavnike za elektromaterijal (m/ž)
- Više izvršitelja
- Zagreb
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VŠS elektrotehničkog smjera
- Minimalno 5 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
- Poznavanje engleskog jezika
- Kompjuterska pismenost
- Izražene prodajne i komunikacijske vještine
- Vozačka dozvola B kategorija

Opis posla:
- prodaja elektromaterijala
- vođenje brige o postojećim te pronalazak potencijalnih kupaca
- komunikacija i savjetovanje postojećih i novih kupaca
- izgradnja i održavanje odnosa s ključnim kupcima
- razvijanje i provođenje prodajne strategije
- praćenje tržišta
- svakodnevni kontakt na terenu s postojećim i potencijalnim kupcima

Ako ste zainteresirani za navedenu poziciju molimo Vas da se prijavite najkasnije do 08.05.2017.

Samo kandidati koji su ušli u uži izbor će biti kontaktirani.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Avenija Dubrovnik 16, 10020 Zagreb ; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro