Prodajni predstavnik u odjelu korporativne prodaje (m/ž)

17 dana
Poslodavac:
Inceptum d.o.o. Inceptum d.o.o.
Ekonomija, računovodstvo i financije, Elektrotehnika, Prodaja (maloprodaja - veleprodaja)
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.07.2018.

Opis radnog mjesta: Inceptum je hrvatska ICT kompanija s timom od 60 kreativnih, entuzijastičnih i inovativnih zaposlenika. Pružamo usluge, rješenja i proizvode za operativno upravljanje procesima i ICT sustavima u kompanijama i telekom operaterima.

Mi vjerujemo da je izvrsnost usluge ključni faktor uspjeha svake kompanije orijentirane korisnicima. Nastojimo postati vodeći pružatelj izvrsnosti usluge za telekomunikacijsku i druge industrije, pružanjem implementacije naprednih operacija i softvera za podršku poslovanju. Nastojimo postati izvor konstantnog razvoja naših korisnika, pružajući konzultantske, integracijske i razvojne usluge. Usmjereni smo na poboljšanje dnevnih operacija naših korisnika, donoseći izvrsnost usluge kao ključnu tržišnu razliku. Težimo postati jedno od najboljih mjesta za rad u državi, gdje zaposlenici mogu ostvariti osobno ispunjenje, te u isto vrijeme u potpunosti postići svoj profesionalni uspjeh i financijsko zadovoljstvo, jer vjerujemo da kompanija ne može biti orijentirana prema korisniku, ako nije prvo orijentirana prema zaposlenicima.

Mi promoviramo izvrsnost usluge u pružanju tehnoloških solucija, znanja, podrške i isporuke projekata na vrijeme. Ova izvrsnost je vidljiva u svemu što radimo i što jesmo, od našeg kodeksa odijevanja, do našeg programskog koda.

INCEPTUM d.o.o., tvrtka za razvoj softvera i digitalizaciju poslovnih procesa, u odjelu poslovne prodaje Zagreb, otvara natječaj za radno mjesto:

Prodajni predstavnik u odjelu korporativne prodaje (m/ž).

Opis posla:
- akvizicija potencijalnih poslovnih korisnika
- aktivno upravljanje zahtjevima postojećih poslovnih korisnika
- provođenje promotivnih aktivnosti
- aktivno sudjelovanje u razvoju proizvoda
- odgovorno upravljanje korisničkom dokumentacijom
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Grad Zagreb

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Očekujemo:
- visoku stručnu spremu ekonomskog ili tehničkog usmjerenja
- prethodno radno iskustvo u prodaji
- dobre komunikacijske vještine
- sposobnosti za rad u timu
- proaktivnost i snalažljivost
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Svoju prijavu pošaljite putem linka za prijavu.
Minimalna stručna sprema:Fakultet
Strani jezik:engleski

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Inceptum d.o.o.
Adresa:Ulica grada Vukovara 269 D, 10000 Zagreb
Internet adresa:www.inceptum.hr

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare