Prodajni predstavnik stručnih edukacija (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
02.06.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kao dio međunarodne skupine Verlag Dashöfer d.o.o. sa sjedištem u Njemačkoj, već 18 godina pružamo vrhunsku uslugu savjetovanja i edukacija iz područja poreza, računovodstva, prava, zaštite okoliša, zaštite na radu, informatike i menadžerskih vještina te su našu stručnost prepoznali i najuspješniji poslovni subjekti u Hrvatskoj.

Posebno se ponosimo našim zaposlenicima koji su ključni za naš uspjeh. Njihov angažman, dinamika i timski rad čine našu tvrtku snažnom i uspješnom. Stoga, nudimo našim zaposlenicima mogućnost za osobni i profesionalni razvoj u sigurnom i ugodnom radnom okruženju. Veselimo se suradnji budućim kolegama na sljedećoj otvorenoj poziciji:

Želite li postati dio uspješne tvrtke Verlag Dashofer i sudjelovati u prodaji stručnih edukacija, seminara, konferencija, tečajeva i online stručnih portala?
Tražimo teleoperatera koji će se usredotočiti na prodaju naših kvalitetnih edukativnih sadržaja poslovnim subjektima u Hrvatskoj, uključujući privatni i javni sektor.

Vaša uloga bit će ključna u:
• kontaktiranju tvrtki,
• pružanju podrške u planiranju prodajnih aktivnosti.
• U ovom uredskom, ali dinamičnom poslu, imat ćete priliku primijeniti svoje komunikacijske vještine i razvijati odnose s klijentima.
Posebne pogodnosti:
Od nas možete očekivati:
• stimulativno radno vrijeme od ponedjeljka do petka, od 8 do 16 sati, uz slobodne vikende.
• Ugovor o radu na neodređeno vrijeme, uz probni rad od 6 mjeseci.
• Osim fiksne plaće, očekujte i bonuse za svaku uspješno realiziranu prodaju, što će vam osigurati redovita i sigurna primanja.
• Naknadu za troškove prijevoza.
• Rad u ugodnom okruženju koje potiče opuštenost.
• Pružamo vam i mogućnost napredovanja u skladu s vašim sposobnostima i rezultatima.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Za ovu poziciju od kandidata očekujemo:
• SSS,
• dobro poznavanje MS Office-a,
• izražena informatičku pismenost,
• poznavanje hrvatskog jezika u govoru i pismu.
• Organiziranost, odgovornost, sklonost učenju i sposobnost timskog rada također su važni atributi koje tražimo.
• Profesionalnost u obavljanju posla,
uzimajući u obzir bogato iskustvo i stručnost umirovljenika s računovodstveno-financijskim usmjerenjem, želimo i vama pružiti mogućnost rada u našoj tvrtki.
• Ako već imate iskustvo u prodaji, to je definitivno prednost, ali i svima koji su spremni učiti i razvijati se pružamo jednaku priliku.

Ako ste ambiciozni, motivirani i spremni na izazov, pridružite nam se i postanite ključni član našeg tima prodajnih predstavnika stručnih edukacija.

Učimo, rastemo i izgrađujemo uspjeh zajedno! Prijavite se već danas i budite dio naše priče uspjeha!
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro