Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 14.10.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Prodajni predstavnik/prodajna predstavnica  HZZ OGLAS

- dana do isteka
ARBONA društvo s ograničenom odgovornošću za informatičke usluge
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
14.10.2019.

Mjesto rada:
RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
putem linka: https://karijera.arbona.hr/
Ostale informacije:
Opis posla: Plan prikupljanja potencijalnih klijenata Širenje prodajne mreže i pronalaženje novih klijenata Analiza ciljanog tržišta i konkurencije Predlaganje razvojnih aktivnosti Planski obilasci klijenata i unapređenje prodaje Pregovori i sastanci s klijentima Izvođenje prodajnih aktivnosti sukladno strategiji, poslovnih planovima poduzeća Briga za naplatu potraživanja Aktivna promocija poduzeća Izrada prodajnog plana i odgovornost za njegovo izvršenje Redovito izvještavanje o postignutim rezultatima Odlasci na sastanke na području Grada Zagreba te Zagrebačke, Primorsko-goranske i Istarske županije Uvjeti: Izvrsne komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine SSS / VŠS / VSS 2-3 godine iskustva u prodaji Ustrajnost, spremnost na rad i želja za učenjem Samostalnost, organiziranost i odgovornost u radu Aktivno korištenje računala Poznavanje digitalnih medija je prednost Fleksibilnost u rješavanju postavljenih zadataka Poznavanje engleskog jezika Poznavanje talijanskog jezika je prednost Vozačka dozvola B kategorije Poslodavac nudi: - ugovor na određeno - fiksna plaća + provizija - plaćene troškove odlaska na sastanke - edukaciju - mogućnost napredovanja - ugodnu i poticajnu radnu atmosferu
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
102927055
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.