Prodajni predstavnik / predstavnica (m/ž)

Mjesto rada:
Slavonija
Rok prijave:
21.02.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Iverpan, jedan od najkonkurentnijih drvnih centara u industriji, traži motivirane i odgovorne, proaktivne i samostalne profesionalce. Uz zastupstvo vodećih svjetskih marki proizvoda iz industrije u kojoj posluje, Iverpan ima i vlastite proizvodne pogone. Kontinuirani rast u zadnjih 25 godina nastavlja se ove godine i pozivamo Vas da se pridružite našem timu!

Trenutno otvorena radna mjesta:

PRODAJNI PREDSTAVNIK / PREDSTAVNICA (M/Ž)

lokacija: Slavonija

Želite li raditi u stimulativnom radnom okruženju, pridružite nam se!

ODGOVORNOSTI:
- razvoj poslovanja i održavanje odnosa s klijentima
- akvizicija novih klijenata, komunikacija s potencijalnim i postojećim klijentima
- kreiranje plana prodaje i ostalih poslovnih aktivnosti i provedba aktivnosti
- provjera i upravljanje podacima klijenata
- istraživanje tržišnih potencijala

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- minimalno 2 godine iskustva na poslovima prodaje
- izvrsne komunikacijske vještine, izvrsne vještine slušanja i prezentiranja
- odgovonost, organiziranost, samoinicijativnost, fleksibilnost
- SSS/ VŠS / VSS ekonomskog, društvenog i/ili tehničkog usmjerenja
- poznavanje rada na računalu – MS Office paket
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- osnovne analitičke vještine,
- proaktivnost i prilagodljivost

Nudimo:
- Redovita i stimulativna primanja.
- Stalne edukacije i usavršavanja.
- Podršku ostalih timova i rukovodstva.
- Rad u ugodnom i stimulativnom okruženju.

Svoju prijavu sa životopisom molimo pošaljite na [email protected], s naznakom pozicije za koju se prijavljujete.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Zahvaljujemo na razumijevanju.