Prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Primorsko-goranska i Istarska županija
Rok prijave:
04.07.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
U našem odjelu Prodaje tražimo savjesnu i motiviranu kolegicu ili kolegu koji će nam se pridružiti na poziciji:

Prodajni predstavnik (m/ž) za područje Primorsko-goranske i Istarske županije.

Opis posla:

- savjetovanje, održavanje i unapređenje partnerskih odnosa s postojećim i budućim klijentima/salonima
- posjete aktualnih frizerskih salona prema definiranom planu posjete
- stjecanje novih frizerskih salona prema definiranim kriterijima
- predstavljanje asortimana proizvoda u salonima
- proširenje i nadziranje asortimana u salonima
- sustavno praćenje potreba kupaca
- sudjelovanje na konferencijama, seminarima, prezentacijama
- praćenje financijskih obaveza frizerskih salona
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- zaposlenje na neodređeno vrijeme u tvrtki s 25-godišnjim iskustvom u poslovanju
- rad u stručnom i prijateljskom okruženju
- dobra primanja i bonus za ostvareni rezultat
- službeni automobil, mobilni telefon i računalo/tablet kao sredstvo rada
- suradnja sa marketingom i edukatorima
- ravnoteža privatnog i poslovnog života
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS/VŠS/VSS
- iskustvo u direktnoj prodaji na istim ili sličnim pozicijama, minimalno 2 godine
- odlične komunikacijske, prezentacijske i prodajne vještine
- organiziranost u radu
- poznavanje rada na računalu
- motiviranost, proaktivnost, ažurnost i sposobnost pri dostizanju postavljenih ciljeva
- spremnost na timski rad
- spremnost na putovanja
- vozačka dozvola B kategorije
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine