Prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagrebačka žup., Grad Zagreb, Međimurska, Varaždinska
Rok prijave:
19.12.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Specijalizirani smo za pružanje rješenja, razvoj te proizvodnju ambalaže i zaštitnih materijala, kojima štitimo proizvode i ambalažu u transportu i pohrani.

Radi povećanja opsega posla tražimo dinamičnu, pozitivnu, kreativnu, pouzdanu i rezultatima usmjerenu osobu za radno mjesto:

Prodajnog predstavnika (m/ž).

Opis poslova:

- terenski i uredski rad na komercijalnim poslovima
- uspostavljanje, održavanje i unapređenje partnerskih odnosa sa postojećim i budućim kupcima
- kontinuirani kontakt sa kupcima i pružanje relevantnih informacija
- ugovaranje sastanaka s klijentima
- izrada kalkulacija i ponuda za klijente
- plaća od 5-15.000 kn.

Županije rada: Međimurska, Varaždinska, Zagrebačka, Grad Zagreb.
Posebne pogodnosti:
- konstantne edukacije
- službeni automobil
- službeni mobitel
- službeno računalo
- rad na određeno vrijeme uz mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa
- iskustvo rada u poticajnoj i prijateljskoj atmosferi.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS/VŠS/VSS
- posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
- poznavanje stranog jezika
- znanje rada u MS Office paketu
- izražene komunikacijske i organizacijske vještine
- samostalnost i odgovornost u radu
- motiviranost za rad.

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B