Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 26.11.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Prodajni konzultant/prodajna konzultantica za male poslovne korisnike  HZZ OGLAS

- dana do isteka
SMART FLEX društvo s ograničenom odgovornošću za privremeno zapošljavanje
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
26.11.2019.

Mjesto rada:
RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
4
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: prijava8@smartflex.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: kontaktiranje i dogovaranje sastanaka s malim poslovnim korisnicima (soho), odlazak na dogovorene sastanke s ciljem ugovaranja novih usluga, evidentiranje potpisanih ugovora prema utvrđenim procesima, osiguravanje istinitog informiranja korisnika o postojećim uslugama, sustavna obrada tržišta – direktan pristup korisnicima KVALIFIKACIJE: minimalno četverogodišnje srednjoškolsko obrazovanje izražene komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine pristupačnost, otvorenost i ljubaznost orijentiranost ostvarenju ciljeva projekta nužno prethodno radno iskustvo u prodaji telekomunikacijskih usluga samostalnost u obavljaju poslova te afinitet za timski rad vozačka dozvola B kategorije Poslodavac nudi redovita, sigurna i motivirajuća primanja, mogućnost daljnjeg usavršavanja i napredovanja unutar tvrtke te rad u stimulativnom, odgovornom i dinamičnom radnom okruženju u kojemu se potiču i adekvatno nagrađuju postignuti rezultati. Životopis poslati na e-mail adresu prijava8@smartflex.hr uz napomenu na koji natječaj i koji grad se prijavljujete u naslovu maila. Kandidati će biti kontaktirani u najkraćem mogućem roku.

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
103858397
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2019, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.