Prodajni inženjer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb i Zagrebačka županija
Rok prijave:
28.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo tvrtka koja više od deset godina posluje na hrvatskom i inozemnom tržištu te zapošljavamo respektabilan broj radnika na nekoliko proizvodnih lokacija u Hrvatskoj.

Trenutno smo u potrazi za članom tima koji bi se svojim znanjem i vještinama uklopio u naš prodajni tim i stoga pozivamo sve zainteresirane da se prijave:

Opis posla:
- tehničko-komercijalno savjetovanje komitenata
- izrada tehničkih prijedloga i rješenja
- analiza i obrada reklamacija
- aktivna podrška kupcima po pitanju tehničke primjene
- sklonost timskom radu
Posebne pogodnosti:
- ugodna radna atmosfera
- stalni radni odnos
- mogućnost napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS tehničkog smjera, (građevinarstvo, strojarstvo)
- preferirano radno iskustvo 2 godine
- napredno korištenje računala, uključivo iskustvo korištenja AutoCAD ili sl. programa
- visoka razina odgovornosti i samoorganiziranosti
- visoka razina motivacije
- prilagodljivost timskom radu
- predanost i ozbiljan pristup poslu
- poznavanje 1 stranog jezika
- vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
- preferirano prebivalište: Zagreb i Zagrebačka županija
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine