Prodajni inženjer (m/ž)

6 dana
Poslodavac:
Naton ljudski potencijali d.o.o.
Elektrotehnika, Prodaja (maloprodaja - veleprodaja), Strojarstvo i brodogradnja
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.09.2018.

Opis radnog mjesta: Naton ljudski potencijali d.o.o. traži za klijenta iz Slovenije:

PRODAJNI INŽENJER, 1 izvršitelj, m/ž
Mjesto rada: Zagreb, Hrvatska

Klijent je tvrtka s dugogodišnjom tradicijom rada koja djeluje unutar međunarodne skupine na tržištima srednje i jugoistočne Europe. Tvrtka je renomirani proizvođač tehničkih komponenti koje se koriste u industriji, strojogradnji, poljoprivredi, brodogradnji itd.

Na ovoj poziciji očekujemo tehnički tip osobe s dobro razvijenim komunikacijskim, prodajnim i pregovaračkim vještinama. Otvoreni smo i za inženjera juniora koji želi učiti i razvijati se u ovom poslu.

Opis rada:
- rad sa stalnim kupcima/ klijentima iz tehničke branše
- pronalaženje novih kupaca u Hrvatskoj te izrada ponuda
- sklapanje poslova i briga o financijskoj realizaciji
- analiza tržišta i provođenje aktivnosti za povećanje prodaje
- upoznavanje klijenata s novitetima iz ponude tvrtke
- pronalazak tehničkih rješenja po potrebi klijenta
- prezentiranje rezultata Upravi
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Grad Zagreb

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Očekivanja:
- SSS ili VŠS - obrazovanje mehaničkog ili drugog tehničkog smjera
- poželjno iskustvo na području prodaje industrijske opreme
- prodajne vještine, spremnost rada na terenu
- samoinicijativna i proaktivna osoba usmjerena na cilj, odgovorna i samostalna
- aktivno poznavanje engleskog ili njemačkog jezika
- aktivan MS Office korisnik
- B kategorija - obavezna

Poslodavac kandidatu nudi:
- neto mjesečnu plaću od 7000 - 7500 neto + bonusi
- službeni automobil, računalo, mobitel
- rad s ugodnim i iskusnim timom koji je uvijek dostupan za tehničku podršku
- priliku za postati dio uspješne tvrtke u međunarodnoj mreži
- mogućnost stručnog usavršavanja

NAČIN PRIJAVE
Molimo poslati najnoviji CV s naslovom u predmetu PRODAJNI INŽENJER te Vaše ime i prezime na e-mail adresu: info@natonhrcroatia.com

Kontakt: NATON ljudski potencijali d.o.o., telefon 01/ 46 49 779

VAŽNO - Životopis za navedenu poziciju treba:
▪ biti na hrvatskom ili engleskom jeziku
▪ sadržavati Vaš datum i mjesto rođenja
▪ sadržavati Vašu prigodnu fotografiju u zaglavlju životopisa
▪ sadržavati Vašu važeću e-mail adresu i mobilni telefon
▪ sadržavati nazive i mjesta obrazovnih institucija te periode pohađanja istih
▪ sadržavati radno iskustvo po periodima s punim nazivom poslodavca i mjestom rada

* Kandidati izabrani za razgovor u Agenciji bit će pravovremeno obaviješteni putem e-maila ili mobitelom, utoliko aplikante molimo da prate e-mail

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6.
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Vozačka dozvola:B

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Naton ljudski potencijali d.o.o.
Adresa:Zvonimirova 2/III, 10000 Zagreb
Internet adresa:www.natonhrcroatia.com

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare