Prodajni agent za telekomunikacijske usluge (m/ž)

Mjesto rada:
Čakovec, Bjelovar
Rok prijave:
26.05.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naša tvrtka Portabile d.o.o. jedan je od uspješnijih partnera Hrvatskog Telekoma u svim kanalima prodaje za privatne i poslovne korisnike. Spadamo u jednu od najbrže rastućih tvrtki u području prodaje telekomunikacijskih usluga i težimo zapošljavanju odgovornih, motiviranih i vještih ljudi koji žele napredovati i skloni su timskom radu.

U svrhu otvaranja radnih mjesta za nove prodajne predstavnike u T-partner shopovima Čakovec i Bjelovar, tražimo prodajnog predstavnika za prodaju telekomunikacijskih usluga unutar T-partner shopa.

Opis posla:
- prezentacija i prodaja telekomunikacijskih usluga privatnim i poslovnim korisnicima
- direktan kontakt s potencijalnim korisnicima
- rad na prodajnom mjestu unutar T-partner shopa
- odgovaranje na upite korisnika
- ostvarivanje zadanih prodajnih ciljeva
- izvještavanje o prodajnim rezultatima
- savjesno obavljanje posla s ciljem povećanja zadovoljstva korisnika
- sudjelovanje u predlaganju poboljšanja prodajnih ciljeva te iznošenju osobnih ideja i stajališta
- timski rad
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- redovita primanja uz bonus na ostvarene ciljeve
- rad s modernom tehnologijom
- ugovor o radu na neodređeno vrijeme
- fiksno radno vrijeme
- mogućnost razvoja i napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- poznavanje rada na računalu
- dobre organizacijske vještine
- izgrađene prezentacijske i prodajne vještine, uz želju za stalnim napretkom
- prednost imaju osobe koje imaju iskustvo u prodaji telekomunikacijskih usluga (posebice u Hrvatskom Telekomu)

Vi ste idealni za ovaj posao ukoliko:
- ambiciozni ste, snalažljivi i komunikativni
- motivirani ste i savjesni te skloni radu s ljudima
- težite neprestanom napretku i edukaciji
- otvoreni ste, odgovorni i volite timski rad
- imate izražene prodajne vještine te ste orijentirani na postizanje zadanih ciljeva i rezultata

Ukoliko smatrate da zadovoljavate gore navedene uvjete za ovim radnim mjestom, možete se prijaviti slanjem pismene zamolbe i životopisa putem Brze prijave.
Poznavanje rada na računalu:
dobro