Prodajni agent u call centru (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Split
Rok prijave:
30.11.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zbog uvođenja novih ekskluzivnih proizvoda i širenja prodajnog asortimana i prodajne mreže na području Hrvatske tražimo:

- više izvršitelja

Zepter nudi:

- stalni radni odnos ili ugovor o djelu
- plaćeni visoko kvalitetni trening
- mogućnost napredovanja i ostvarivanja uspješne međunarodne karijere.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, honorarni posao / freelance

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- iskustvo u direktnoj prodaji
- organizacijske sposobnosti
- komunikativnost, poštenje, korektnost
- izražene prodajne vještine
- engleski jezik
- vozačka dozvola B kategorije
- predanost poslu i ostvarivanju planova

Kompanija Zepter nudi stalnu podršku, stoga možete ostvariti vlastiti potencijal i postići svoje ciljeve. Ako je vaš cilj uspjeh, napredovanje, ravnomjerna rastuća primanja, pošaljite svoj CV do 30.11.2016. donjom Brzom prijavom ili na e-mail:
[email protected].
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B