Prodajni/a specijalist/ica  HZZ OGLAS

NAMJEŠTAJ MIMA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu
Mjesto rada:
Poreč-Parenzo
Rok prijave:
31.03.2023.

Mjesto rada:
POREČ-PARENZO, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
U potrazi smo za Prodajnim specijalistom koji je spreman da kroz svoj rad i poseban pristup u prodaji, ostvaruje odlične rezultate i unaprjeđuje poslovanje.
PRODAJNI SPECIJALIST (m/ž)
Opis posla:
Treba nam osoba koja želi raditi u prodaji na drugačiji način, koja se želi razvijati u sektoru prodaje namještaja i želi biti podrška kupcima pri uređivanju njihovog životnog prostora. Trebamo osobu koja ima svoje osobne i poslovne ciljeve i želi ih kod nas ostvariti. Naš prodajni tim nije tu da dodaje stvari kupcima već da ih pozorno sluša, promatra i stavlja u fokus svega što radi.
Što od vas očekujemo?
Očekujemo da ste spremni prijeći preko vlastitih mogućnosti i da ovu priliku iskoristite za ostvarivanje osobnih ciljeva. Očekujemo da ste spremni učiti i primjenjivati drugačiju prodajnu metodologiju rada. Očekujemo osobu koja neće odustati na prvu, jer su plodovi ovog rada vidljivi nakon što pokrenete kotačić.
Što nudimo?
Prije svega podršku, jer mi svakog zaposlenog promatramo kao pojedinca sa svojim osobinama i posebnostima. Želimo da naši zaposleni ostvare svoje ciljeve upravo kod nas, stoga je na nama da osiguramo da ljudi na pozicijama budu pošteni, kompetentni, otvoreni i da njihove odluke budu pravedne i etične.
I zato:
Svidjelo vam se što ste do sada pročitali? Ako je odgovor potvrdan, pridružite se našem prodajnom timu i zajedno s nama pružite kupcima pravi osjećaj doma.

Prijavom na natječaj kandidati pristaju na obradu svojih osobnih podataka u svrhe provođenja selekcijskog postupka. Poziv u selekcijski postupak uputit ćemo samo kandidatima za koje procijenimo da odgovaraju traženim uvjetima. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
131327598
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje