Prodajni/a predstavnik/ica u it sektoru  HZZ OGLAS

Poslodavac:
MASQUERADE d.o.o. za usluge
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.08.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: Proces prodaje kroz poslovni program Synesis, izrade poslovnih ponuda po potrebi klijenata. Briga o prodajno servisnom mjestu (na visokoj razini). Zaprimanje servisa uz izdavanje radnih naloga, prodaja računala, mobitela i gaming uređaja te popratne opreme, izdavanje robe strankama, posvećenost poslu, poštivanje rokova, rješavanje svih zadanih zadataka. Uvjeti: SSS, VŠS, VSS, prednost ekonomija i informatika. Isključivo stalni radni odnos, plaća prema dogovoru, a ovisno o učinku djelatnika mjesečni bonusi. Poslodavac otvara novu poslovnicu na zagrebačkoj Trešnjevki i nudi mogućnost početka rada
Traži se iznimno spretna i brza osoba koja će rješavati prodaju računala i prijenosnika uz osnovnu prodaju dodatne opreme. Brzina i sistematičnost, urednost i odgovornost za zadane zadatke, fokusiranost na posao multitasking, dinamičnost.Poštenje, povjerljiva osoba, osnovna kultura Kreativnost i proaktivnost Želja za upoznavanjem novih tehnologija, želja za stalnim dugoročnim zaposlenjem uz konstantne izazove i povećanje plaće sukladno učinku. Poslodavac nudi rad u dinamičnom okruženju, priliku za naučiti najnovije tehnologije, knjigovodstvo za poslovne subjekte, rad u servisno prodajnom poslovnom prostoru, prilika za usvojiti u praksi vrlo veliko znanje u raznim profesionalnim softverima, rad sa profesionalnom IT opremom. Početna plaća po dogovoru, uz bonus dodatke, ovisno o učinku i angažiranosti djelatnika, a isti se obračunavaju mjesečno. Prijave slati na: [email protected] Obavezno poslati pismo namjere u kojem ćete detaljno opisati zašto želite raditi u IT prodaji, vaše radno iskustvo te vaša znanja u prodaji. Molimo životopise i kontakt podatke slati na navedeni e-mail
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
123817497
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje