Procesni radnik / procesna radnica u ciglarstvu  HZZ OGLAS

15 dana do isteka
CIGLANA CERJE TUŽNO društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Cerje Nebojse
Rok prijave:
27.11.2019.

Mjesto rada:
CERJE NEBOJSE, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel word internet
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pismena zamolba: Cerje Nebojse 2, 42243 Maruševec e-mailom: ana.cvetko@ciglanacerjetuzno.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: Održavanje strojeva i opreme u redovnom radu i remontu, otklanjanje svih nepravilnosti na strojevima i postrojenju u tijeku rada, rad na popravcima i podmazivanju VTP i VTS, otklanjanje kvarova u sušari, kanalu peći i peći i dr. Na natječaj se mogu javiti osobe sa završenom osnovnom školom, KV radnici, osobe sa završenom srednjom školom, bilo kojeg zanimanja ( npr. :mehatroničari, električari, strojari, građevinska zanimanja i dr. ) Vrsta zaposlenja: određeno uz mogućnost stalnog zaposlenja. Kandidati su dužni priložiti: Molbu, Životopis, Kopiju svjedodžbe/ diplome o završenoj traženoj stručnoj spremi, Popunjen i popisan obrazac privole za obradu osobnih podataka iz životopisa i čuvanje životopisa. Prijavom na natječaj kandidat/kinja daje privolu Ciglani Cerje Tužno d.o.o. za prikupljanje i obradu osobnih podataka navedenih u prijavi na natječaj, te dokumentaciji dostavljenoj uz prijavu, a u svrhu odabira kandidata/kinje za zapošljavanje, na dostavu odgovora na molbu za zapošljavanje koji se dostavlja kandidatima/kinjama, te da se s natječajnom dokumentacijom postupa sukladno općim aktima Ciglane Cerje Tužno d.o.o. Obrazac privole kao privitak natječaju, nalazi se na web stranici Ciglane Cerje Tužno d.o.o.: www.unitherm.hr ili u pravnoj službi Ciglane Cerje Tužno d.o.o. Bez uredno popunjene i priložene privole prijavi na natječaj, prijava će se smatrati neurednom i nepotpunom i ista će se odbaciti.

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
104167394
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2019, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.