Pripravnik u odjelu skladišnog poslovanja, nabave i prodaje (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
EUROTRADE d.o.o. ZA TRGOVINU I UVOZ – IZVOZ, ROVINJ, ovlašteni distributer za HP, Epson, Verbatim, Xerox, Fabriano, UNI, te ostalih svjetskih brendova, raspisuje natječaj za radno mjesto:

PRIPRAVNIK / -ICA U ODJELU SKLADIŠNOG POSLOVANJA,
NABAVE I PRODAJE

Prodajni centar Rovinj, Naselje Gripole 53/C 1 izvršitelj / -ica

Opis poslova:
• upoznavanje procesa rada u postupku trgovine uredskom i računalnom opremom u trajanju od godinu dana uz vodstvo mentora
• nakon godinu dana mogućnost napredovanja prema stupnju stečenog znanja i vještina
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• završeno obrazovanje ekonomskog smjera: SSS, VŠS ili VSS
• orijentiranost na rad s dobavljačima i kupcima
• osnovno poznavanje ponude na tržištu
• otvorenost za stjecanje novih iskustava i spremnost na izazove koje donosi rad u dinamičnom okruženju
• organizirana i komunikativna osoba spremna na timski rad
• napredna informatička znanja (MS Office)
• aktivno znanje engleskog i talijanskog jezika (u govoru i pismu)
• posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

Nudimo:
• strukturiran i sveobuhvatan plan i program odvijanja pripravništva
• mentorska podrška
• mogućnost stjecanja neposrednog uvida u radne procese
• redovita povratna informacija o kvaliteti radnog učinka
• ophođenje ispunjeno povjerenjem i temeljeno na partnerskom odnosu
• ugodnu radnu atmosferu
• rad u timu
• priliku za učenje u dinamičnom radnom okruženju
• stručno usavršavanje i mogućnost napredovanja

Pripravnički program možete realizirati u raznim poslovnim područjima našeg dinamičnog poduzeća: u skladištu, logistici, računovodstvu, nabavi, prodaji – svako područje nudi jednako zanimljivo i poučno radno okruženje.

S pripravnicima sklapamo ugovor o radu te ih potičemo na kontinuirano usavršavanje uz stručno mentorstvo. Sukladno pokazanim sposobnostima i afinitetima usmjeravamo pripravnike na radna mjesta u odjelima skladišta, nabave ili prodaje, s mogućnošću napredovanja.

Ukoliko vas odlikuje poduzetnički duh, zainteresiranost za rad, učenje i daljnje usavršavanje svoje poslovne ciljeve možete ispuniti u tvrtki Eurotrade d.o.o. Rovinj.
Ponudu s dokazima o ispunjavanju uvjeta, životopisom (poželjno priložiti i fotografiju), zamolbom, stručnim referencama i potvrdom o nekažnjavanju možete podnijeti u roku od 22.11.2017. do 06.12.2017. godine na adresu:

EUROTRADE d.o.o. za trgovinu i uvoz – izvoz Rovinj
Naselje Gripole 53/C, 52210 Rovinj

za Natječaj: PRIPRAVNIK / -ICA U ODJELU SKLADIŠNOG POSLOVANJA, NABAVE I PRODAJE

ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, talijanski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno