Pripravnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Rittal je multinacionalna kompanija i globalni tehnološki brend u industriji i informatičkoj tehnologiji (IT) s više od 10.000 zaposlenih u 57 podružnica diljem svijeta, prisutan u regiji putem ureda u Zagrebu. U cilju usavršavanja i stručnog osposobljavanja mladih stručnjaka tehničkog profila u Hrvatskoj nudimo izazov za:

1 pripravnika (m/ž)

po modelu "Rad i staž i prijevoz"
- stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa
Vrsta posla:
stručno osposobljavanje
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Osnovni uvjeti:
• Bez radnog iskustva
• Starost do 27 godina
• Završena viša ili visoka škola tehničkog smjera (elektrotehnika, elektrostrojarstvo, telekomunikacije, IT)
• Engleski (napredno)
• Komunikativnost i želja za usavršavanjem / razvojem
• Prebivalište ili prijavljen boravak na području Zagreba i bliže okolice
• Nekažnjavan

Trajanje osposobljavanja: 12 mjeseci

Po završetku stručnog osposobljavanja, uz uvjet uspješno položenog završnog ispita, postoji opcija dugoročnog zapošljavanja unutar naše kompanije.

Molimo Vas da vaše prijave zajedno sa životopisom i kopijom diplome dostavite na adresu [email protected], najkasnije do 20.10.2016.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski