Prehrambeni tehnolog / Food Technologist (m/ž)

Mjesto rada:
Petrijevci
Rok prijave:
31.01.2020.

PREHRAMBENI TEHNOLOG / FOOD TECHNOLOGIST (m/ž)
Mjesto rada: PETRIJEVCI, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA

Radno mjesto:

  • broj traženih radnika: 1
  • vrsta zaposlenja: na određeno; novootvoreni poslovi
  • radno vrijeme: puno radno vrijeme
  • način rada: prijepodne
  • smještaj: nema smještaja
  • naknada za prijevoz: djelomično
  • uvjeti na radnom mjestu: rad na jednom mjestu

Opis poslova:

  • sudjelovanje u planiranju i optimiziranju procesa proizvodnje
  •  sudjelovanje u pripremi i planiranju proizvodnih količina i rokova
  •  nadzor nad dnevnim proizvodnim operacijama i odvijanjem naloga za proizvodnju
  •  vaganje i izdavanje robe te kontrola deklaracija
  •  uočavanje problema i predlaganje rješenja
  •  planiranje procesa zaštite na radu
  •  kreiranje recepata i nadzor apliciranja istih za ukupni asortiman roba prerade mesa
  • kontinuirani izračun i praćenje proizvođačkih cijena u cilju održanja profitabilnosti proizvodnje
  •  nadzor rada komore za duboko smrzavanje, kontrola manipulacije i dinamike utroška smrznute robe
  •  upravljanje procesom zaštite na radu i unapređenje uvjeta rada
  •  uspostava i održavanje proizvodnih standarda
  •  upravljanje kvalitetom proizvodnje u skladu s najboljom praksom
  •  međufazna i konačna kontrola kvalitete
  •  adekvatno postupanje u vezi laboratorijskih kontrola ulazne sirovine, međuproizvoda i gotovih proizvoda
  •  implementacija i nadzor provedbe HACCP sustava
  •  suradnja s veterinarskim, zdravstvenim i znanstvenim institucijama
  •  kontrola higijene u svakoj fazi procesa
  •  razvoj proizvoda u koordinaciji s pod-procesom strateškog i operativnog marketinga
  •  razvoj prototipa novih proizvoda
  •  unapređenje postojećih proizvoda
  •  razvoj i unapređenje proizvodnih procesa
  •  razvoj i unapređenje proizvodnih tehnologija
  •  kontrola temperature mesa i ČMT-a prilikom prijema
  •  kontrola vremena skladištenja mesa i ČMT-a
  •  kontrola temperature komore tijekom skladištenja mesa i ČMT-a
  •  kontrola temperature mesa prije rasijecanja
  •  kontrola temperature mesa prije utovara
  •  kontrola koncentracije kisika u MAP pakiranjima minimalno na početku, u sredini i na kraju rada i prilikom svake izmjene proizvoda i/ili pakiranja
  • kontrola ispravnosti rada metal detektora prije početka rada, prilikom svake promjene proizvoda i tijekom rada po planu kontrole
  • kontrola temperature i vlažnosti tijekom procesa zrenja
  • kontrola sljedivosti proizvoda
  •  funkcionalno podešavanje i posluživanje strojeva za vaganje, pakiranje, označavanje i transport proizvoda radi osiguravanja kontinuiteta rada strojeva

Nudimo:

  • mogućnost rada u velikoj tvrtki s dugom tradicijom
  •  ugovor na određeno s mogućnošću sklapanja ugovora na neodređeno
  •  kontinuirano profesionalno usavršavanje i mogućnost napredovanja
  •  rad na puno radno vrijeme
  •  rast plaće proporcionalno ostvarenim rezultatima
  •  rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi
  •  plaćena naknada za prijevoz
  •  osiguran topli obrok

Posloprimac:

  • razina obrazovanja: VSS, MR
  • strani jezici: poželjan Engleski jezik
  • informatička znanja: poznavanje naprednog rada na računalu

Molimo prijavite se najkasnije do 31.01.20020.:

  • putem donje 'Brze prijave'
  • pismena zamolba: MESNA INDUSTRIJA RAVLIĆ d.o.o., Čvrsnička 4, 31000 Osijek