Pregledač viličarist/ica  HZZ OGLAS

Poslodavac:
VETROPACK STRAŽA TVORNICA STAKLA D.D.
Mjesto rada:
Hum Na Sutli
Rok prijave:
10.08.2022.

Mjesto rada:
HUM NA SUTLI, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; zamjena
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: [email protected]
putem linka: https://jobs.vetropack.com/job/Hum-na-Sutli-Pregleda%C4%8D-vili%C4%8Darist/816582401/
Ostale informacije:
rad u 4 smjene u Hladnoj zoni, sektor Proizvodnja
poslovi s posebnim uvjetima rada
Opis poslova: vizualni pregled staklenih spremnika na ekranu, hladioniku
obavljanje procesnih kontrolnih operacija (oplemenjenost, kalibriranje, ekscentričnost)
ponovni pregled i prepakiravanje staklenih spremnika kod odstupanja od standarda kvalitete
interni transport gotovih proizvoda i pakirnog materijala
transport i pražnjenje kontejnera za krš
transport sredstava za potrebe postrojenja HZ
odvoženja sa linije otpadnog pakirnog materijala i ambalaže pakirnog materijala i pravilno odlaganje.
Uvjeti: III. stupanj stručne spreme tehničkog ili općeg smjera
uvjerenje o osposobljenosti za rukovatelja viličarem
Prednosti: Iskustvo na sličnim poslovima
Nudimo: rad u renomiranoj međunarodnoj kompaniji
stimulativno radno okruženje
sklapanje ugovora na određeno vrijeme uz mogućnost produženja
Kandidati koji ispunjavaju navedene uvjete mogu svoju zamolbu i životopis dostaviti elektroničkim putem do 10.8.2022., putem web stranice https://www.vetropack.hr/hr/ poveznica Karijera. Sve dodatne informacije mogu se dobiti na telefon 00385 (49) 326 151.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
125153176
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje