Pregledač/pregledačica vagona  HZZ OGLAS

HŽ PUTNIČKI PRIJEVOZ d.o.o. za prijevoz putnika
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
21.05.2022.

Mjesto rada:
RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Traži se pripravnik
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
pripravnik
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pisana zamolba: Strojarska cesta 11, 10 000 Zagreb
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: ustanovljavanje udovoljanja vagona propisanim uvjetima, posjedovanje propisanih i ispravnih uređaja, provjeravanje stanja inventara te sposobnosti za siguran promet
otprema vagona iz prometa na popravak u radionicu te određivanje prijevoznih uvjeta
uočavanje i evidentiranje oštećenja na vagonima
provjeravanje sastava vlaka u skladu odredbama važećih propisa
provjeravanje kočnih uređaja željezničkih vozila u vlaku u skladu s važećim propisima
u kolodvorima gdje nema osoblja otklanjanje manjih neispravnosti na vagonu
Uz vlastoručno potpisanu prijavu, kandidat je dužan priložiti sljedeće: životopis
dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika važeće osobne iskaznice ili domovnice)
dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika diplome)
dokaz o radnom stažu (elektronički zapis ili potvrda HZMO koji ne smiju biti stariji od 30 dana)
uvjerenje o položenom stručnom ispitu
uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti, ukoliko kandidat isto posjeduje (kandidat koji ne posjeduje uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti, u obvezi je, prije zasnivanja radnog odnosa, pristupiti liječničkom pregledu)
uvjerenje o nekažnjavanju koje ne smije biti starije od 30 dana.
Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici, a prije zapošljavanja odabrani kandidat dostavit će izvornik ili ovjerenu presliku navedenih isprava o ispunjavanju formalnih uvjeta. Na natječaj se mogu javiti i kandidati koji ne posjeduju dokaz o položenom stručnom ispitu uz uvjet da imaju završenu srednju strukovnu školu odgovarajućeg trajanja (trogodišnje ili četverogodišnje obrazovanje) i odgovarajuće vrste obrazovanja iz sektora/podsektora (promet i logistika). Pritom kvalifikacije stečene u obrazovnom sektoru Promet i logistika trebaju biti stečene u području željezničkog prometa. Poslodavac zadržava pravo da kandidate iz prethodnog stavka, temeljem ovog natječaja primi na stručno osposobljavanje/pripravništvo, ukoliko se na natječaj ne javi ni jedan odnosno ako se javi manji broj kandidata koji udovoljavaju propisanim uvjetima u odnosu na potreban broj izvršitelja.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
123387492
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje