Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 04.11.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Predavač/predavačica u centru umjetne inteligencije lipik  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Lipička razvojna i turistička agencija LIRA d.o.o. za lokalni razvoj i poslovne usluge
Mjesto rada:
Lipik
Rok prijave:
04.11.2020.

Mjesto rada:
LIPIK, POŽEŠKO-SLAVONSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Informatička znanja:
Potrebno napredno poznavanje informatike operacijski sustavi
programski jezici/skripte
upotreba rač
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
e-mailom: lira@lipik.hr
Ostale informacije:
Opis poslova: -poznavanje Python i C++ programskog jezika - poznavanje Tensorflow, Pytorch i Keras biblioteka za duboko učenje - znanje i iskustvo u dubokom učenju od matematičke podloge, dizajna, implementacije, treniranja do portiranja umjetnih neuronskih mreža na određeni sustav za uporabu uključujući i ugradbene računalne sustave - iskustvo s pripremom podataka za treniranje, validaciju i testiranje umjetnih neuronskih mreža - predavačke vještine - sposobnost izrade materijala / sudjelovanja u izradi materijala za višemjesečne edukaciju u području umjetne inteligencije i dubokog učenja uključujući predavanja i praktične vježbe - praćenje novih znanstvenih radova, teorijskih i produkcijskih trendova u području umjetne inteligencije i dubokog učenja - praćenje novih hardverskih i softverskih platformi u području dubokog učenja i umjetne inteligencije - poznavanje Git sustava za verzioniranje koda - poznavanje Windows i Linux okruženja - napredno znanje engleskog jezika u čitanju, pisanju i govoru - prednost predavačima s praktičnim referencama iz području umjetne inteligencije i dubokog učenja Održavanje šesteromjesečni edukacijskih ciklusa u Centru umjetne inteligencije Lipik za 20 polaznika po ciklusu.Edukacija se sastoji od teorijskog i praktičnog dijela predavanja; Mjesto rada Lipik. Planirani početak rada je u siječnju 2021.godine;
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
109844374
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.