Pravni savjetnik (Pravnik) (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
29.05.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naša tvrtka je na tržištu od 2005. godine, a naš tim uključuje mlade, kreativne i ambiciozne zaposlenike. Mi smo bugarska financijska institucija s nekoliko podružnica, koja djeluje u Rumunjskoj, Ukrajini, Poljskoj, Sjevernoj Makedoniji i Meksiku. Trenutno širimo naše poslovanje na nova tržišta koja uključuju i Hrvatsku. “Easy Asset Management” Hrvatska je tvrtka u kojoj svoje interese možete pretvoriti u strast. Mjesto gdje će se vaše individualne kvalitete visoko cijeniti. Znanje svake osobe našeg inovativnog tima se poštuje i dijeli, povećavajući time uspjeh naše tvrtke.

Naša glavna misija je biti učinkovita, dinamična i dobro organizirana tvrtka, u kojoj vi ćete vi kao Pravni savjetnik biti cijenjen, stjecati zanimljive i nove prakse, kao i suočiti se s novim izazovima poput uspostavljanja novih politika i projekata. Kako širimo našu novu podružnicu u Hrvatskoj, trebat će nam partner za rad s timom na lokalnom tržištu, uključujući i regionalni i globalni utjecaj. Trenutno pojačavamo naš tim i tražimo samostalnu, odgovornu osobu za poziciju:

Odgovornosti/Što ćete raditi:
• podržat ćete aktivnosti DPO-a (priprema i implementacija GDPR procesa
• informiranje i davanje pravnih mišljenja, uključujući pritužbe i zahtjeve klijenata, prijedloge za raskid odnosa s klijentima i zastupanje klijenata
• biti odgovoran za održavanje registara podataka tvrtke kao administratora, voditelja obrade podataka i obrađivača te surađivati s Odjelom za zaštitu podataka u svrhu dovršetka različitih zadataka zbog regulatornih specifikacija
• nadzirati i pokretati radnje za smanjenje rizika od pravnih i regulatornih nedosljednosti povezanih s AML i CFT
• koordinirati pravno reklamne i informativne tekstove, članke, tiskane materijale i kampanje
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• konkurentnu plaću i zanimljiv rad na novim i dugoročnim projektima
• paket beneficija i kompenzacija
• obuka i certifikacija koju sponzorira tvrtka
• prijateljsko radno multinacionalno okruženje i snažno korporativno upravljanje
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• akumulirano ekvivalentno iskustvo i vještine, po mogućnosti u međunarodnoj tvrtki
• diplomirani pravnik
• izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• sposobnost rješavanja problema s proaktivnim stavom
• sposobnost određivanja prioriteta
• spremnost rada u timu i učinkovito komuniciranje
• fleksibilnost, kreativnost i orijentiranost na detalje

Tražimo kandidate koji uživaju u radu s ljudima u brzom, rastućem okruženju. Ako imate želju za uspjehom i napredovanjem u karijeri, naša struktura bi mogla biti prikladna za vas. Molimo vas da odvojite nekoliko minuta kako biste poslali svoj životopis te kako bismo vas mogli smatrati budućim članom našeg stručnog tima.

Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski