Poslužitelj stroja - savijačica za lim (m/ž)

Mjesto rada:
Dražice
Rok prijave:
12.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
TTO Thermotechnik d.o.o. je renomirana tvrtka u domaćem vlasništvu s dugogodišnjom izvoznom tradicijom. Bavimo se proizvodnjom i prodajom metalurških proizvoda iz područja sanitarija i grijanja. Naši proizvodi kvalitetom i tehnički zrelim rješenjima zadovoljavaju zahtjeve tržišta zapadne Europe pa se velika većina našeg programa plasira na tom tržištu, pretežno u Njemačkoj i Austriji. No i domaće i ostala tržišta sve više prepoznaju našu kvalitetu te i tu imamo niz vrijednih poslovnih partnera.

Tvrtka njeguje vrijednosti dobre organizacije rada, visoke kvalitete finalnih proizvoda, inovativnosti i ozbiljnog pristupa i predanosti poslu.

Zahvaljujući tome stabilno poslujemo i rastemo.

- Aktivan rad na stroju (savijačica za lim) i izvršavanje radnih naloga prema nacrtu
- Kontroliranje mjera na proizvodima
- Prijavljivanje svih teškoća u radu (oštećenje alata, greške uzrokovane višom silom itd.)
- Održavanje stroja, briga o urednosti radnog mjesta.

Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- redovita i sigurna primanja
- plaćeni troškovi prijevoza
- mogućnost stalnog zaposlenja
- regres i božićnicu
- radnu odjeću i opremu
- rad u dinamičnom okruženju

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Spretnost i okretnost u rukovanju alatima i predmetima
- Znati čitati nacrte
- Spremnost na smjenski rad (I-II smjena)
- Spremnost na timski rad
- Poznavati osnove rada s računalom i osnovno poznavanje engleskog jezika
- Iskustvo u radu sa strojevima poželjno