Poslužitelj na automatskom stroju za štancanje (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.06.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
N A T J E Č A J
za radno mjesto
POSLUŽITELJ NA AUTOMATSKOM STROJU ZA ŠTANCANJE m/ž
1 izvršitelj, na neodređeno vrijeme uz probni rad 6 mj.

Opis poslova:
- upravljanje strojem za štancanje metalnih dijelova i postavljanje parametara za ispravan rad stroja
- uzimanje prvog uzorka i njegova vizualna i mjerna kontrola (auto kontrola)
- korištenje elektro-viličara za manipulaciju robom, materijalima i alatima
- briga o ispravnosti sredstva rada
- rad na stroju za izradu metalnih dijelova prema tehnološkom postupku
- obavljanje poslova transporta za potrebe odjela
- osiguranje uvjeta za odvijanje planirane proizvodnje i njezino praćenje te optimalno iskorištenje proizvodnih kapaciteta
- po potrebi obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovoditelja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- KV, VKV, SSS (strojarska, elektro i metalska struka)
- poželjno radno iskustvo
- poželjna stručna osposobljenost za rukovanje viličarom

Prednost:
- radno iskustvo na automatskim strojevima za brzohodno štancanje (strojevi BRUDERER i BIHLER)

Ako ste zainteresirani za navedenu poziciju te ispunjavate navedene uvjete, pozivamo Vas da se prijavite te svoj životopis dostavite najkasnije do 25.06.2021.

U obzir se uzimaju samo pravovremene i potpune prijave te će biti kontaktirani samo oni kandidati koji predselekcijom uđu u sljedeći selekcijski krug.
Sukladno regulativi EU, tijekom natječajnog postupka za slobodna radna mjesta E.G.O. Elektro- komponente d.o.o. će za sve potencijalne kandidate za posao izvršiti provjeru na konsolidiranim listama sankcioniranih strana (sanctioned party list screening).