Poslovođa servisa (m/ž)

Mjesto rada:
Kukuljanovo
Rok prijave:
28.07.2019.

PK d.o.o. je proizvođač kamionskih nadogradnji, prikolica i poluprikolica te generalni zastupnik proizvoda PALFINGER grupacije na području Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Sjeverne Makedonije, Crne Gore, Albanije i Kosova. Proizvodni pogon se nalazi u Industrijskoj zoni na Kukuljanovu u blizini Rijeke. Više informacija o tvrtki na www.pk.hr

POSLOVOĐA SERVISA (m/ž)
Mjesto rada: Kukuljanovo

Opis posla:

  • Planiranje i koordinacija posla u odjelu servisa
  • Izrada i slanje ponuda te vođenje radnih naloga servisa
  • Vođenje i arhiviranje dokumentacije
  • Kontaktiranje s kupcima te vođenje poslovne korespondencije s inozemnim i domaćim kupcima

Uvjeti:

  • SSS ili VŠS tehničkog ili strojarskog smjera
  • Poželjno iskustvo na sličnim poslovima
  • Napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Poželjno znanje njemačkog (nije uvjet)
  • Napredno korištenje MS Office i interneta
  • Komunikativnost i spremnost na rad u timu
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje

Što nudimo:

  • Puno radno vrijeme i redovna primanja
  • Rad u dinamičnom i međunarodnom okruženju
  • Zaposlenje na neodređeno vrijeme nakon probnog perioda
  • Mogućnosti za kontinuirano stručno usavršavanje
  • Topli obrok organiziran u prostorijama tvrtke
  • Rad s profesionalnim alatom uz stručno i certificirano servisno osoblje tvrtke Palfinger

Molbu i životopis molimo poslati putem donje Brze prijave
najkasnije do 28.07.2019.
Više informacija na broj mobitela 091 1503 160.