Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 01.02.2022. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Poslovođa / poslovotkinja-zamjenik/ zamjenica maloprodajnog objekta  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
JADRANKA TRGOVINA trgovina d.o.o.
Mjesto rada:
Mali Lošinj
Rok prijave:
01.02.2022.

Mjesto rada:
MALI LOŠINJ, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
12
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel
word
internet
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
najava na telefon: 051 661175
mobitel: 098 428160
e-mailom: ljudski.potencijali@jadranka.hr
Ostale informacije:
Opis poslova: - organizira i kontrolira rad u marketu/prodavaoni - briga o materijalnim resursima u marketu (zgrada, oprema) - kontrola urednosti i čistoće radnika, opreme i objekta - kontrola svih dokumenata u vezi radnika (sanitarna, ugovor o radu) - usklađenje rada radnika sa zakonskim propisima i propisima poduzeća - naručivanje robe i zaprimanje robe - izrada dokumenata u trgovini i dostavljanje dokumenata u odgovarajuće službe - kontrola ulaznih i izlaznih dokumenata - zaključivanje dnevnog utrška, kontrola ispravnosti podataka i polog novca - kontrola robe na ulazu (količina, kvaliteta, rokovi) Zamjenik pomaže poslovođi u naručivanju i zaprimanju robe te organizaciji rada u objektu. Benificije: - osiguran smještaj za sve vanjske i sezonske zaposlenike - interne edukacije - osigurana prehrana -za vanjske sezonske zaposlenike (1 topli obrok osiguran ili naknada za 1 topli obrok - 20 kn neto po danu) - osigurana radna odjeća i obuća - svi radnici koji imaju status stalnog sezonca imaju pravo na prigodnu nagradu i poklon djeci u punom iznosu - naknada troškova sanitarnog pregleda - naknada putnih troškova za povratak kući - kunski dodatak za teren
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
119329117
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2022, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.