Poslovođa / poslovotkinja centralnog grijanja  HZZ OGLAS

ENERGO d.o.o. za proizvodnju i distribuciju toplinske energije i plina
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
26.03.2023.

Mjesto rada:
RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: Dolac 14, 51000 Rijeka
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: Organizacija poslova na postrojenjima i instalacijama, vođenje radnih evidencija, vršenje različitih mjerenja na instalacijama i izrada instalacija.
Radno mjesto uključuje korištenje službenog automobila.
Od kandidata se očekuju odlične organizacijske vještine, timski rad.
Napomena: Uz zamolbu, kandidati su dužni dostaviti životopis, ispis staža s mirovinskog osiguranja, presliku svjedodžbe odgovarajućeg smjera i presliku vozačke dozvole.
Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužan je u prijavi na oglas pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Da bi ostvario pravo prednosti prilikom zapošljavanja, kandidat koji ispunjava uvjete za ostvarivanje tog prava, dužan je uz prijavu na oglas priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz oglasa, kao i rješenje odnosno potvrdu o priznatom statusu, te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (ugovor, rješenje, odluka i sl.). Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17, 98/19 i 84/21) dužni su dostaviti sve dokaze iz članka 103. citiranog Zakona. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja objavljeni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske https://branitelji.gov.hr/ .
Obrazovni program: VKV, SSS strojarski, energetski smjer.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
131350631
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje