Poslovođa na gradilištu (m/ž)

Zagreb (i Zagrebačka županija), Primorsko-goranska i Istarska županija
Rok prijave:
18.05.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
- rukovođenje radnicima na gradilištu
- kontrola kvalitete i detalja izvedbe
- preuzimanje naručenih roba i usluga
- evidencija učinka radnika na gradilištu
- nadzor i upravljanje sredstvima rada
- provođenje i kontrola mjera zaštite na radu, urednosti i čistoće gradilišta
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- srednja škola građevinskog smjera KV/SSS/VKV - priznati majstorski status iz područja graditeljstva
- najmanje 5 godina radnog iskustva
- iskustvo i tehnička znanja u izvedbi svih faza radova
- dobre komunikacijske vještine i usmjerenost timskom radu
- samostalnost u radu
- spremnost za rad na terenu
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
pet godina