Poslovođa/kinja specijalizirane radionice za pneumatiku-kočnice  HZZ OGLAS

TEHNIČKI SERVISI ŽELJEZNIČKIH VOZILA d.o.o. za proizvodnju i usluge
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.06.2023.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: Strojarska cesta 13, Zagreb
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: • koordinira i nadzire poslove na pregledu i održavanju kočno-zračnih sustava željezničkih vozila i postrojenja, po propisanom radnom postupku, • neposredno raspoređuje posao na pregledu i održavanju željezničkih vozila, • rukuje i upravlja strojevima i uređajima za koje posjeduje važeće uvjerenje te obavlja poslove na pregledu i održavanju kočno-zračnih sustava željezničkih vozila sukladno certifikatima koje posjeduje • za svaki posao koji organizira otvara radni nalog, • odgovoran je za kvalitetu obavljenih poslova i radnih zadataka svoje poslovodne cjeline, • sudjeluje u pronalaženju i rješavanju kvarova, • odgovara za sigurnost i zaštitu radnika, • brine se o potrebnim zamjenskim dijelovima i materijalu, • izrađuje raspored rada, organizira rad u smjenama, vodi ostvarenje rada • koordinira rad unutar timova za koje je odgovoran, • koordinira vođenje tehničke i radne dokumentacije, • sudjeluje u cilju efikasnog praćenja materijalno tehničkih uvjeta za rad na održavanju te racionalnog korištenja radnog vremena, • priprema sve potrebne izvještaje i analize (mjesečne, kvartalne i godišnje) • koordinacija prilikom izvođenja postupaka defektaže i kontrole kvalitete u sklopu tehnološkog procesa proizvodnje, • provodi sustav tehničke kontrole, • provjerava, kontrolira i ovjerava obavljanje aktivnosti pri tehnološkom procesu održavanja vučnih vozila prema listi pregleda, • sudjeluje u aktivnostima ulazne, međufazne i završne kontrole, • vodi arhivu dokumentacije tehničke kontrole, • nadzor i provođenje aktivnosti u cilju uspostave radno tehnološke discipline, • organizira zamjenu odsutnog radnika u izvršenju tehnološkog procesa, • koordinira i po potrebi vrši nadzor nad poslovima redovnog održavanja i čišćenja radnog mjesta, alata i naprava prema osobnom zaduženju • sudjeluje u primopredaji kočne opreme Uvjeti: • potreban je ispit za kočnice • poznavanje MS Office, ERP, B kategorija • tehnička struka
Kandidat/kinja je dužan/na uz prijavu priložiti životopis, dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja, potvrdu ili ispis podataka o radnom odnosu iz HZMO Poslodavac nudi: sigurna i redovita primanja, ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci, dodatak na fiksni dio plaće, osiguranje od nezgode 0-24 sata, plaćene troškove prijevoza
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133741183
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje