Poslovni tajnik / poslovna tajnica

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
11.07.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Reve dostava je vodeći hrvatski partner za platforme Wolt i Glovo. Naša suradnja s Woltom traje od 07.12.2018., a danas smo prvi po aktivnim dostavljačima za navedenu platformu. Već 3 godine kontinuirano rastemo. Djelujemo u preko 10 gradova diljem Republike Hrvatske: Zagreb, Rijeka, Osijek, Split itd. Posjedujemo vlastitu flotu različitih vozila koja su na raspolaganju našim dostavljačima. Više od 400 zadovoljnih dostavljača najbolji su pokazatelj našeg pouzdanog i sigurnog radnog okruženja.

Tražimo komunikativnu, pouzdanu i pozitivnu osobu koja će se pridružiti našem timu te preuzeti brigu o sljedećim poslovnim zadacima:
- unos podataka u matičnu bazu
- vođenje evidencije o zaposlenicima
- vođenje i arhiviranje dokumentacije
- komunikacija s knjigovodstvenim servisom
- praćenje evidencija (evidencija radnog vremena djelatnika i sl.)
- nabava uredskog materijala
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- rad u pozitivnom radnom okruženju
- mogućnost stalnog zaposlenja nakon odrađenog probnog rada
- rad na puno radno vrijeme
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- komunikativnost i otvorenost
- pedantnost
- snalažljivost
- timski rad
- odgovornost
- poznavanje rada u Google Docs i Google Spreadsheet
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, hrvatski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina