Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 17.01.2021. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Poslovni tajnik / poslovna tajnica  HZZ OGLAS

- dana do isteka
MONETALIS društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Kastav
Rok prijave:
17.01.2021.

Mjesto rada:
KASTAV, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: info@monetalis.hr
Ostale informacije:
Opis poslova: Komunikacija s klijentima i odgovaranje na njihove upite putem različitih kanala komunikacije (telefon, SMS, Viber, WhatsApp, e-mail, Facebook i sl.).
Prikupljanje podataka od klijenata koji su nužni za formiranje ponuda.
Pisanje poslovnih dopisa i pisama.
Obrada i unos podataka (rad sa tekstom, tablicama i sl.).
Vođenje evidencija i statistika o obavljenom poslu.
Dijeljenje sadržaja po društvenim mrežama i forumima.
Istraživanje određenih tema na internetu i traženje informacija.
Samostalno obavljanje administrativnih i uredskih poslova.
Administracija, priprema, slanje, arhiviranje dokumentacije.
Vođenje uredskog poslovanja.
Vođenje robno-materijalnog knjigovodstva te priprema dokumentacije za računovodstvo.
Evidencija putnih naloga.
Obavljanje manjih zadataka izvan ureda (odlazak na poštu, banku i sl.).
Održavanje poslovnog prostora urednim i organiziranim.
Naručivanje i praćenje potrošnje uredskog i potrošnog materijala.
Tražimo poslovnog tajnika (ili tajnicu) s izraženim dobrim komunikacijskim i organizacijskim vještinama i dobrim poznavanjem rada na računalu. Osoba mora biti samostalna u radu i usmjerena na obavljanje radnih zadataka i ostvarenje postavljenih ciljeva. Natječaj za novim djelatnikom raspisujemo zbog povećanja obima i optimizacije posla. Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola koji odgovaraju profilu djelatnika kakvog tražimo. Riječi i pojmovi koji imaju rodno značenje korišteni u ovom natječaju odnose se jednako na muški i ženski rod bez obzira jesu li korišteni u muškom ili ženskom rodu. Mjesto obavljanja posla: Kastav
Uvjeti Osnovni uvjeti SSS/VŠS/VSS
Radno iskustvo: 2 godine na tajničkim poslovima.
Uvjerenje o nekažnjavanju (ili da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak).
Vozačka dozvola B kategorije.
Vještine navedene u ovom natječaju.
Potrebna znanja i vještine visoka razina komunikativnosti
dobro podnošenje stresa u komunikaciji
strpljenje i smirenost u komunikaciji
usredotočenost na ostvarenje postavljenih ciljeva
sposobnost vođenja računa o detaljima posla
poštovanje rokova
sposobnost efikasnog upravljanja vremenom
fleksibilnost u poslu i radnom vremenu
spremnost na učenje i prilagođavanje
izražen timski duh, proaktivnost i otvorenost u komunikaciji
povjerljivost, suverenost i samostalnost u izvršavanju zadataka
sposobnost određivanja prioriteta, rješavanje problema, upravljanje odnosima
diskrecija i vođenje brige o visokoj povjerljivosti poslovnih informacija
služenje računalom
služenje mobitelom i pripadajućim aplikacijama za komunikaciju
odlično pismeno izražavanje u korespondenciji
dobro poznavanje gramatike hrvatskog jezika
znanje engleskog jezika
dobro poznavanje rada u MS Office paketu (Word, Excel, PowerPoint)
dobro poznavanje rada s Google docs-ima (tekst i tablice) i Google diskom
poznavanje društvenih mreža (Facebook, Twitter, LinkedIn i sl.)
Poželjna znanja i vještine dobre pregovaračke vještine i umijeće pregovaranja
poznavanje rada u MS Publisheru
poznavanje rada u programima za obradu slika
poznavanje rada u programima za obradu videa
poznavanje rada u Wordpressu
Način prijave i odabir kandidata Prijave i životopise slati ISKLJUČIVO putem e-mail-a: info@monetalis.hr
Životopisi moraju biti u formi Europass (http://europass.cedefop.europa.eu).
Molimo da nas za sva eventualna pitanja vezana uz posao kontaktirate isključivo putem e-maila (INFORMACIJE TELEFONOM NE DAJEMO, pa Vas molimo da to poštujete).
Za testiranje vještina i razgovor kontaktirati ćemo one kandidate za koje smatramo da odgovaraju profilu zaposlenika kakvog tražimo.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
110611966
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje